| ralucaralu a întrebat:

As vrea sa ma duc la patinoar dar nu am cu cine. Eu sunt in clasa a8a la o scoala dintr-o localitate din jud.Sibiu.Am mai incercat sa merg, dar nu am reusit...prietenele mele nu pot, prietena mea cea mai buna nu are voie pentru ca a avut entorsa.Am vrut sa merg cu o verisoara mai mica dar nu m-am dus din diferite motive.Cu cine sa merg? Singura nu vreau, ma plictisesc. Liceul il voi face la Sibiu si probabil ca voi merge cu prieteni, colegi. Dar acum?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incearca sa convingi pe cine. nu avem noi cum sa iti spunem cu cinestraight face