| Francesca17 a întrebat:

TPU happy!
Vreau sa mai pun 5 kile pe mine in 2 saptamani happy!
Am cumparat chiar si cantar pentru a ma cantarii happy!
As vrea sa imi spuneti un meniu sau...mancare care te ingrasa!
Inafara de Fast-Food Nu sunt Sanatoase!
Multumesc Anticipat!
Ofer Funda kiss!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bunp.
Ce să faci tu?
Aplică o alimentație cât mai sănătoasă și nu uita activitatea fizică zilnică care tonifică masa musculară.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu ma chinui sa slabesc;)) dar este in regula daca iti doresti asta.Intra pe forumul www.slabute.ro si vei gasi si fete dornice de ingrasare :).E bine ca nu te "avanti" in mancarea fast food, mananca mai multi carbohidrati (eu asta evit in dieta): orez, paste, cartofi.

| Francesca17 explică:

Buna Nu vreau sa mananc dulciuri vreau ceva cat mai sanatos, cat despre carne nu in prostie :p! Fast-Food nici atat nu sunt sanatoase delocwinking! Va Multumesc kiss!

| DracusorImpielitat a răspuns:

Manaca multa carne, dulciuri cu carul, si daca te razgandesti, mananca la mc'donanlds.