| AureliaMaria99 a întrebat:

As vrea sa mai cresc putin in inaltime am 11 ani si 10 luni si ma consider micuta la inaltime am 1metru 46 fac taekwondo tocmai din acest motiv ce ar trebui sa fac si in plus nu sunt nici asa de slaba intrebarea este cum sa cresc mai repede si sa slabesk?laughing{fundita}raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| wann a răspuns:

Esti destul de micuta ai doar 11 ani! Vei avea timp sa cresti pana atunci incearca sa practici diferite sporturi gen : Basket, Volley si ca tot o sa vina vara mergi la innot cat mai mult!winking De asemenea poti face si diferite exercitii pentru intindere! love struck Sper ca te'am ajutat!

2 răspunsuri:
| yinna a răspuns:

Volei.este cel mai bun sport daca vrei sa te inalti. crede-ma ca stiu :X:X

| Larisa a răspuns:

Incearca sa faci sporturi care solicita intindere,baschet,volei,innotul ajuta de asemenea.Dar nu te speria,la varsta ta inca mai esti in crestere,mai ai cativa ani in fata in care mi cresti, si c siguranta, forma ta se va defini.