| jumbO a întrebat:

As vrea sa slabesc macar intr-o luna maxim 4 kg. sau poate 3 ca sa ajung iar la 46-47 de kg! Acuma am 50 chiar daca nu pare dar totusi mie mi se pare ca sunt grasa. dar nu e vorba numai de asta. dar vreau sa am pana in 47 de kilograme!
:-x
Niste chestii fara sa cumpar.
Si da stiu.sa fac sport bla-bla
sa mananc sanatos, fructe.
Dar cam cand sa mananc fructul? Ce gen de fruct?
Practic un sport dar nu e de slabit. Ce sport sa fac
. si cand?!
muultumesc kiss
Funda big grin! :-x

Răspuns Câştigător
| razvan_4238 a răspuns:

Mai bine ai face genoflexiuni uite ce am citit despre ele :Beneficii:
Genoflexiunile te ajuta sa slabesti, iti lucreaza fesele, coapsele, gambele si abdomenul daca le faci corecte!
Urmezi un test de genoflexiuni de pe net si faci in fiecare zi.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Noir a răspuns:

Orice fructe.practica basket ca te si inalti.la mine mergehee hee

| jumbO explică:

@Miaki ma refeream in casa`
sau afara
bine ca afara stiu : coarda, alergat, bla-bla.
mersi oricum :*
am destule pe cap.si fac si eu un sport.nu pot sa le fac pe toate deodata
si in plus la mine in oras nici nu sunt antrenori de basket si nici nu sunt inalta.
nu ma tenteaza basketul
numa daca ma uit la altii cum se joaca.
e un sport frumos. dar...thinking :X