| eluboy13 a întrebat:

As vrea sa vad un film cu criminali in serie,pedofili,violatori.
Daca cunoasteti un film care sa contina unul din aceste personaje va rog spuneti-mi-l.

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Esti bolnav copile. Sa vezi cat o sa te coste pe tine postarea asta peste vreo 5 ani...o sa mergi sa te angajezi undeva si o sa ti aduci aminte de vorbele mele...

| eluboy13 explică (pentru radu75):

Pentru ca imi plac filmele cu psihopati?! laughing

| vladvlad23 a răspuns:

Fara suparare ca is offtopic dar ce zice maicata cand afla ca idolii tai sunt criminali in serie, masochisti si mai stiu eu ce laughing? Joke, no want to offense

| SalvatoreLeon a răspuns:

Lasa-ti baiatu in pace big grin, e viata lui, ca in afara de voi cred ca, a mai auzit si de la alte 100 de persoane laughing si eu tot asta cautam bine nu ma afecteaza pe mine doar ca mi-a facut placere dexter si acum caut ceva asemanator

| RΔϟVAη a răspuns:

Dupa ce vezi filme cu astia o sa-ti faca placere sa omori oameni. Asta a patit un baiat din orasul meu. Acum la Jilava 30 anilaughing

| eluboy13 explică (pentru RΔϟVAη):

Ce film a vazut?:X

| RΔϟVAη a răspuns (pentru eluboy13):

Cam straniu raspunsul... Pai The Zodiac, Halloween, Psycho, Casa cu 1000 de cadavre. Sper sa nu ajungi la fellaughing

| eluboy13 explică (pentru RΔϟVAη):

Castiga bine un Hitman laughing

| DenysaScumpyka2012 a răspuns:

Filmul pe care il cauti e asta da nusiu daca iti va placeafilmul este; Home of the Brave