| Qweell a întrebat:

As vrea un Piercing in buza, sau chiar doua, o mica problema, am 12 ani si parintii mei nu sunt de acord, cineva stie cum sa-i conving cat mai repede?

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Okey,poate daca erai mai mare ii puteai convinge,ai vazut pe cineva deja la varsta ta cu pierce? Daca da,inseamna ca nu are parinti,daca iti faci pierce la ani tai iti poate afecta cresterea si dezvoltarea ta, daca ai vazut ca multi au pierce si vrei si tu, eu zic mai bine vrea ceva ce cineva nu are.Nu ii poti convinge, intraba pe oricine, orice le-ai zice nuo sa te lase.

2 răspunsuri:
| lumylyvy a răspuns:

Zile ca asa e moda, ca orice copil fara piercing e considerat o persoana ratata, fara viitor si ca nimeni nu te-ar mai baga in seama o sa ii convingi 30%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oau mama!
Dar chiar daca i-ai convinge, daca te duci la salon tot nu-ti fac aia.