| baiatulbaiatbaietel a întrebat:

Asa
Am o relatie de aproape 3 luni cu o fata.
ma rog.
ea e mai mare decat mine
are 15 ani
eu am 13
ma rog.
stiu ca e mare diferenta de varsta
asa
in ultimele 3 saptamani ne-am certat foarte des
din cauza unor nimicuri
ea este si foarte suparacioasa
in aceste 3 saptamani ne-am despartiti de 2 ori si ne-am impacat la loc din nou dar vineri seara mi-a spus ca ii sunt drag,ca ma iubeste si ca tine la mine, dar nu mai vrea da fiim impreuna si ca ar trebui sa ramanem doar prieteni sa vedem daca ne este mai bine asa
crying
eu sunt distrus...
i-aM scris mii de mesaje dragute....sa ma ierte dar nu a vrut sa ne impacam...
ce sa fac?
stiu ca e si vina mea
mereu fac faze aiurea si o supar
si mereu promit ca nu se va mai intampla...
ajutor
vreau sa ma impac cu ea si sa ne fie mai bine
ca m-am saturat si eu de toate certurile astea de 2 bani...

Răspuns Câştigător
| MarcelineBMTH a răspuns:

Daca chiar va iubiti, nu trebuie neaparat sa fiti impreuna. Cred ca e bine sa fiti prieteni buni si sa petreceti timpul impreuna distrandu-va, decat sa fiti impreuna si sa petreceti timpul certandu-va

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa proasta e? La 15 ani se uita la unul de 13? straight face

| Hiken a răspuns (pentru anonim_4396):

O avea bani copilul. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hiken):

laughing

| Xpressurself a răspuns:

Nu sunt certuri de doi bani. tu le numesti nimicuri. uite ca nu e asa. daca erau nimicuri nu se certa cu tine. daca erau de doi bani ti-ar fi raspuns macar la unul dintre "miile" de mesaje dragute pe care i le-ai scris, nu-i asa? insa faptul ca nu ti-a raspuns arata ca ai convins-o ca nu merita sa-si piarda vremea cu tine.
eu iti dau un sfat, poate cu ea ai terminat-o pe bune si nu mai ai sanse insa iti ramane experienta si ce poti invata din ea. acele nimicuri sunt lucruri importante pentru ea. iti recomand sa povestesti cu mama ta si sa-i spui ce s-a intamplat. ea este femeie si vede lucrurile din alt punct de vedere. sau poate fi o prietene buna care te va putea ajuta sa intelegi de ce ai gresit. ai sansa acum sa intelegi ce inseamna pentru altii ceea ce pentru tine inseamna "nimicuri"