| Mirellusha a întrebat:

De ceva timp sunt îndrăgostită de un băiat. El nu prea dă semne să fie "interesat" de mine..doar cu cateva zile in urmă se purta mai "ciudat"..adică.până acum fugea de mine,dar acum se purta mai prietenește. Însă aseară ne-am certat puțin. Eu eram vinovata,mi-am cerut scuze,însă el era încă supărat,și cred că încă și acum este.
Apoi tot aseară,am visat cum eram la școală și "Mărturiseam" unor prieteni ceea ce s-a întâmplat,iar un băiat,pe care-l plăceam înainte,,și cu care nu-s nici măcar prietenă, a venit și m-a sărutat de 3 ori la tâmplă și o dată pe frunte,ca să mă compătimească. Eu mă simțeam mai bine,dar eram și mirată. Dacă ar fi fost așa ceva în realitate aș fi zis că acest băiat mă place,de-aia m-a sărutat,însă în vis era ceva normal, adică îl acceptasem ca pe un gest de prietenie.
Acum am 2 întrebări:
1. Ce să fac ca băiatu acela să mă ierte?,pentru că peste câteva zile pleacă de aici,și nu vreau să fim certați, până o să ne revedem abia anul viitor.
2. Ce înseamnă visul meu?
Dau Funda. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Ichnat a răspuns:

Ma bucur pentru tine! happy

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Mai cere-ti scuze iar pentru ca daca nu mai este asa tensionat poate te iarta.

| Mirellusha explică (pentru ElenaSA):

Da,mi-am cerut scuze iar si iar, dar cred că e foarte orgolios :/ ooff...mai vreau răspunsuri. poate ceva în legătură cu visul.

| Ichnat a răspuns:

Lasa-l nitel sa se calmeze.

Aici ai un dictionar de vise: http://www.visele.ro/

Cauti cuvinte cheie din visul tau(parinti, culori, locatie, cladiri, etc.) :)

| Mirellusha explică (pentru Ichnat):

Mulțumesc mult! Oricum, situația s-a rezolvat, m-a iertat, totul enormal acum.cât despre vis... poate e doar o coincidență.

| Ichnat a răspuns (pentru Mirellusha):

Ma bucur pentru tine! happy