| Floricikmov a întrebat:

Aseara cand am esit afara prietenii mei au adus un prieten de al lor, bine ca il cunosteam dar el fiind in vacanta aici nu prea vorbeam mereu cu el. L-au mai adus pritenii mei pe aici siinainte cu 2 seri dar aseara a fost ceva diferit: imi facea complimente, vorbea frumos cu mine se aseza langa mine in gluma imi spunea ca daca il las sa ma ia in brate. Dar nu prea l-am lasat pentru ca mi se parea ca are si putin chef de misto si are un tupeu un pic cam exagerat. Oare spune adevarul? Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Asa dintr-o data nu poti sa-ti dai seama, mai ales ca el este cu,, tupeu,,. Asteapta sa-l cunosti mai bine.

| Me01 a răspuns:

Buna. Numai tu poti vedea daca spune adevarul, mai aștepta câteva zile si vezi cum se comporta cu tine si după i-l poti întreba ce vrea de la tine si de ce se comporta așa.
O zi frumoasa