| wellman a întrebat:

Aseara din nou am avut un vis nu stiu cum sa il numesc.Am visat ca eram cautat de politie (deoarece intrasem pe geamul dintr-un apartament. Din greseala am intrat in apartamentul fostei iubite care nu dorea sa discute cu mine.de fata fiind in momentul respectiv tatal ei si actualul ei prieten. a urmat o deflagratie eu salvandu-i viata fostei si tatalui ei. dupa 1-2 zile ne-am intalnit intr-un bar si ea vazandu-ma a venit la mine spunandu-mi ca vrea sa ne impacam.Visul s-a terminat cand eu eram pe ganduri nestiind ce sa fac. Ce semnifica acest vis? De la o vreme am doar asemenea vise.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| maria2003 a răspuns:

Te gandesti prea mult la ea, faptul ca sunteti despartiti te face sa o visezi urat...si eu am vise din astea.

3 răspunsuri:
| wellman explică:

Pana acum 2-3 saptamani nici nu ma gandeam deloc.acum de 2-3 saptamani odata la 2 zile apare in vis.si culmea este faptul ca eu de regula nu visez mai deloc.foarte rar.acum visele tot apar.ce semnifica? stiu ca fiecare vis si fiecare actiune semnifica ceva.dar nu stiu ce anume.multumesc anticipat celor ce stiu si raspund.

| maria2003 a răspuns:

Poate o sa va impacati:->. cine stiebig grin

| wellman explică:

No way.alte raspunsuri?