| silence_9582 a întrebat:

Aseara, la o petrecere am baut putin cam mult, dar nu exagerat. Un tip care d'abia m'a cunoscut (Eu il stiam pe el si am aflat ce gen de baiat este, sensibil, atent), s-a dat la mine, ne'am sarutat si ne'am dus intr'o alta camera. Nu am ajuns la niciun contact fizic, dar simt ca ceva s-a intamplat... nu stiu ce anume, probabil a fost ceva psihic.
Mi'a cerut sa fim impreuna, dar nu stiu ce fac... acum 2 luni s-a despartit de prietena lui cu care a fost in jur de 2 ani. E evident ca m'ai tine la ea dupa atata timp...
Sunt confuza...

5 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Pai singura solutie e sa vb cu el si sa il intrebi ce at facut, sa te lamuresti.
daca tii la el dc sa nu fiti impreuna? daca s-a despartit d ea inseamna ca nu a mers si vrea sa isi caute p altcineva.si daca nu a uitat-o poate vrea sa il "ajuti" tu sa o uite. e d bine. daca nu te-ar placea si nu ar vrea sa fiti impreuna nu ti-ar cere asta.

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Păi te sfătuiesc să stai mai mult în preajma lui și să vezi dacă e destul de atent cu tine. Probabil atenția pe care ți-a acordat-o la petrecere a fost fiindcă a văzut că ești puțin amețită (din cauza băuturii). Nu trece direct la subiect, ci mai analizează-l! Abia te-a cunoscut. Sper să nu fie unul din-ăla care profită de tine. Succes și... fi atentă! Dacă băiatul are sentimente pentru tine, vă doresc o relație plăcută și frumoasă! Pupici!

| Drauzy a răspuns:

Love is in the air... smug
Nu stiu ce mai astepti, ia legatura cu el si vorbiti big grin
succes

| Miha.Ella. a răspuns:

Nu da cu piciorul la o aseamenea sansa:d din cate spui uh el pare a fi un baiat de treaba si frumossmugsmug. Lasa-l sa te sune si propune-i o intalnire. Daca accepta spune-i ca accepti acea propunere.

El vrea sa uite pe fosta prietena pentru ca probabil la facut sa sufere si isi cauta alinare in tine.
big grin.
baftawinking

| silence_9582 explică:

Multumesc!