| andreyaelena a întrebat:

Astazi e ziua de nastere a fostului meu iubit care a fost si cel mai bun prieten si pe care il consider ca si fratele meu... de cand ne-am despartit lucrurile s-au schimbat insa vreau sa ii dau un mesaj simplu din care sa inteleaga ce inseamna foarte mult pentru mine ca vreau sa fim cei mai buni prieteni ca inainte

5 răspunsuri:
| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Ai putea sa i spui cam asa ceva :''Chiar daca lucruriles-au schimbat intre noi vreau sa stii ca pentru mine inca mai insemni ceva. Chiar daca nu iti va pasa vroiam sa stii ca iti doresc tot binele din lume si tot ce iti doresti.''
Este mesajul perfectwinking si eu am facut acelasi lucru laughing s-ar putea sa para indiferent dar sa stii ca de fapt vrea sa para dur da unpic tot o sa il impresioneze.

| andreyaelena explică (pentru xXxMeLexyxXx):

Va multumesc pentru raspunsuri insa vreau sa subliniez o chestie chiar daca vorbim rar si nu mai suntem ca inainte tinem reciproc unul la celalat si mereu i-am spus ce simt si nu ma judecat niciodata si a fost la fel de direct cu mine

| BbyLov a răspuns:

Ai putea sa incerci, dar sa stii de la ce ai putea sa te astepti ca sa nu sfarsesti mai dezamagita.

| andreyaelena explică (pentru BbyLov):

il cunosc foarte bine si chiar vreau ajutorul vostru

| BbyLov a răspuns (pentru andreyaelena):

Pai, ceva de genul mi s-a intamplat si mie. De fapt, a fost aproape la fel. I-am trimis si eu un "mesaj simplu", dar nu i-a pasat prea mult asa ca mi-am vazut de viata mea. Cum am zis, ai putea sa incerci pentru ca nu ai nimic de pierdut, dar sa nu te astepti doar la partea pozitiva.