| Anonim134 a întrebat:

Ati incercat sa va tundeti vreodata singuri? eu vreau sa incerc. aveti vreau tutorial? merci funda

Răspuns Câştigător
| Zmeura_5657 a răspuns:

Da,eu ma tund singura,insa trebuie sa ai mare grija sa ai foarfece special pentru tuns parul,il gasesti la Cora-Militari la sectiunea cosmetice,foarfecele de bucatarie,de ex. iti face varfurile despicate.
Tutorial sunt sigura ca gasesti pe Youtube. Daca e vorba de tunsori mai complexe, cauta pe Google, dar sa fie profesional. Bafta!