| DeeAlx a întrebat:

Ati incercat sa va vopsiti cu hartie creponata? am citit pe net parca big grin

4 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=cjlhL3J7Pu8

super tare vezi si tu :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am incercat, insa stiu cateva fete care au facut-o si da, trebuie sa ai parul deschis la culoare ca sa te prinda. Dar nu e cine stie ce.
Mai bine incerci nuantatorul. Se ia dupa cateva spalari.

| chestiebah a răspuns:

Am incercat, am facut exact cum scria pe net, m-am uitat si la un filmulet, dar nu mi-a prins, poate ca si am parul negru... Daca ai parul deschis la culoare cred ca kiti va prinde, te invat cum sa faci: Pui hartie creponata intr-un vas cu apa gata-incalzita(de preferat o cana, asta daca vrei sa-ti vopsesti doar varfurile ca intra perfect), o lasi sa se decoloreze de tot, iar apoi o scoti si introduci varfurile in cana si astepti jumate de ora, dupa care iti usuci parul cu feonul, fara sa te mai speli pe cap. Iar daca vrei sa te faci in tot parul il introduci pe tot intr-un vas mai mare, asta clar sa te ajute cineva. Mai mentionez inca o data ca daca ai parul inchis sigur nu va functiona! Fundita?:*

| DeeAlx explică:

Si se duce la spalare? Sau cat tine? happy