| bebe a întrebat:

Ati iubit vreo data cu adevarat?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Oricine poate zice ca a iubit cu adevarat, pentru ca atunci cand esti indragostit nu poti sa zici ca iubesti fals, nu?
Dar ideea este alta, ce inseamna a iubi cu adevarat? stiti?

26 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Parerea mea e ca atunci cand spui iubire spui adevar. Pentru ca atunci cand iubesti te arati cum esti tu. Nu iti e frica sa arati ce simti. Nu iti pasa de ce spun ceilalti. Singurul adevar pe lume e ca tu iubesti. Da, am iubit. De mai multe ori. E cel mai frumos sentiment.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da.sadCu toate ca am numai 16 ani.
Dar din pacate iubirea asta a adus multa suferinta sad

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, de 35 de ani imi iubesc sotul.

| Antrax a răspuns:

Nutongue am crezut ca iubesc cu adevarat da neeee nu-s eu genu mai mult lipsa de ocupatie a fostlaughing

| inna a răspuns:

Pana acum nu cred ca am iubit pe nimeni cu adevarat...:d

| Marii a răspuns:

Nu. Inca nu am intalnit o persoana care sa merite toata dragostea mea.

| cioko19 a răspuns:

Da.de 9 luni iubesc. si sper ca voi mai iubi la fel.inca vreo 50 de ani tongue.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Tind sa cred ca da...cu toate ca aveam doar... 15-16 ani. Cred ca a fost iubirea aceea "de maturizare".

| Artemiss a răspuns:

Sincer nu stiu...sunt genul de persoana care pune prea mare accent pe sentimente si dintr-o mica obsesie la mine se transforma in dragoste...Credeam ca am iubit pana acum, cand am intalnit un baiat care chiar ma face sa simt totul cu o intensitate iesita din comun...nu am simtit in 3 ani atata fericire ...acum,dupa 5 zile alaturi de acel strain imi plange sufletul, il vreau, simt ca zbor cand sunt cu el...tremur,ma pierd, nu mai gandesc... poate asta e iubire...as vrea sa fiu cu el o viata pacat ca nu stie ce vrea... iubesc o stea la care nu voi ajunge niciodata dar imi place acest sentiment frumos chiar daca e udat cu lacrimi si zgariat cu vorbe... tu ai iubit vreodata?

| BUBULINA a răspuns:

Are drepatate nony si eu pot sa spun acum ca DA am iubit cu adevarat si inca mai iubesc acum eu sunt sigura ca iubesc cu adevarathappy

| Mihaelutsaa a răspuns:

Da, din pacate

| fabiola a răspuns:

Toti iubim cu adevarat, problema e ca sentimentul sa fie reciproc, sa iubesti pe cine trebuie sufletului tau!

| cyufulyky a răspuns:

Da adica cred ca-l iubesc cu adevarat oricum el e totul pentru mine:X...bine s-ar putea sa fie doar o iubire de copil dar eu sit ca-l iubesc enorm de multbig grin

| just|breathe a răspuns:

Nu. Din pacate nu sad... Dar inca imi mai astept sufletul pereche...cred ca deocamdata e cam devreme...

| zuzumic a răspuns:

Da iubesc acum de vreo 9 luni incoace si pot spune ca e cel mai frumos sentiment chiar daca uneori gelozia te face sa vezi lucrurile putin distorsionate... totul tine de persoana care o iubesti... daca stie cum sa faca iubirea sa creasca cu fiecare zi tot mai mult... poti sa te simti mai bine ca in rai...( si cand zic asta nu ma refer la sex cum poate ar gandi alti... nu pur si implu prin gesturile care le face el/ea zilnic)

| sTeFaN. a răspuns:

DA...si am fost dezamagit...crying

| vykkusor a răspuns:

Da am iubit cu adevarat...

| girlxx21 a răspuns:

Da. si am fost dezamagita happy

| Guitarlove a răspuns:

Inca sunt mica pentru a iubi cu adevarat.Nici nu am terminat scoala.laughing Dar sincer am iubit si inca iubesc un baiat enorm de mult. sad dar...

| ingerulnegru a răspuns:

Da iubesc si sunt iubita, dupa mine iubirea e atunci cand simti fluturasi in stomac atuncii cand il privesti, cand vine de la munca si te intreaba ce faci te i a in brate... atunci cand te certi si privindu i ochiii ajungi sa l saruti... cand ti e greu el sa fie prima persoana pe care o vrei alaturiii, dragostea iti da putere sa lupti in viata... asa i la mine

| ButterFly_8644 a răspuns:

Nu!happy nu am avut ocazia.laughing

| marius_6525 a răspuns:

Dap

| Official a răspuns:

Da, dar e naspa. Mai bine nu iubesti si gata! Suferi mult si fara rost! Dupa mine " nu exista iubire impartasita"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
xoxo
by Dydee

| bebe explică:

Dyanady da iubesc cu adevarat si sunt iubita asta e cel mai frumos sentiment pe care il poate simti o persoana

| macho2000 a răspuns:

Da pe mama