| Sara2 a întrebat:

Ati obserbvat ca tinerii din ziua de azi sunt mult mai linistiti decat tinerii de acum in urma 10-15 ani?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu cred ca exact invers. Daca nu ma crezi vino sa vezi cum se "distreaza" tinerii din ziua de azi in cluburiwinking

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mie mi se par la fel.

| yellowalien a răspuns:

Sincer nu laughing)

| cristi202 a răspuns:

Am observat inversul, adica azi sunt mult mai nelinistiti... Ce te-a determinat sa crezi ca ar fi mai linistiti?

| LCD a răspuns:

Mai nelinistiti!
cu siguranta.

| Hombre a răspuns:

Tineri azi sunt mult mai nelinistiti ca noi toti de altfel, poate vrei sa spui mai putin agresivi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am observat. dar invers. oare am probleme cu vederea? sa-ti vezi odraslele peste cativa ani. daca nu-ti scot ochii, pana atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Linistiti din punctul asta de vedere : " Imi ia tata masina la 18 ani la ce *** sa mai muncesc si eu? ''

| oana_6985 a răspuns:

Eu personal nu am observat...