| idkkkkkk a întrebat:

Ati patit vreodata sa va ghiciti viitorul de multe ori? Eu recent patesc asta de multe ori si ma sperie...

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu prea..Doar mici anticipări.
Oricum eu prevad mereu că îmi va merge rău din cauza pesimismului meu dezvoltat.laughing
In schimb as vrea sa fiu profet/prezicator sa prevăd viitorul mi se pare fain dar nu eu darul asta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și ce te sperie, faptul că reușești să îl ghicești, prognozezi, anticipezi, sau viitorul descoperit de tine? Este o capacitate adaptativă omenească, care este de multe ori interpretată ca miracol, putere miraculoasă, magie. De aceea te sperie.

Răspuns utilizator avertizat
| anonima182000 a răspuns:

Si ce vezi ca esti un?