| anonim_4396 a întrebat:

Orele fixe semnifica ceva? Vorbeam zilele trecute cu o fata pe mess si de odata mi-a zis: Ia uite e 12 fix. Nu am luat in seama si am continuat discutia... Au vreo influenta ceva?

2 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Nu au nici o influenta.Se spune ca la ce ora te uiti la fix te iubeste.De exemplu daca e ora doua fix, te iubeste cineva cu "b". Asta stiu eu.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ma...sincer si eu ma bucur cand nimeresc fix.urilove struckse zice ca cineva te iubeste.si noua, fetelor ne placebatting eyelashes