| anonim_4396 a întrebat:

Autoritatea necesară sau nu? Vi s-a întâmplat vreodată ca un coleg să folosească puterea fără autoritate? Îmi puteţi descrie o situaţie? Mulţumesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai pot sa-ti raspund printr'un exemplu: eu in calitate de sef al clasei ma folosesc de puterea pozitiei mele si ordos pe'un alt elev sa faca ceva. el nu face. eu ii spun ca sunt seful clasei dar pe el nu il intereseaza asta. ai observat? am puterea dar nu si autoritatea necesara sa fiu ascultat. sper ca am fost relevant. sunt seful clasei mele dar am si autoritate. funda

| Gabrijel a răspuns:

Eu am o regula iti da o palma dai 2 te jgirie taiel...glumesc explica-i mai bine si da ca nu intelege fa ce e mai suslaughing