| andrada a întrebat:

Buna!
Vi s-a intamplat vreodata ceva amuzant la scl? sau ceva ce a focut un coleg sau un prof? funda pentru cea mai funny (puteti si mai multe) la restul' vot

1 răspuns:
| FlyingSoul a răspuns:

Cea mai funny a fost odat de 1 Aprilie cand am venit eu si inca 2 colegi bandajati peste tot si in special eu cu carje si un picior"in ghips" altul cu o mana rupta si altu cu un pansament mare pe nas. Ideea e ca profii au crezut ca jucam teatru si am jucat atat de bine (si povestea s-a potrivit oarecum) incat dupa a doua ora toata scola vorbea de noi cu asa mila incat ne-a parut rau si ne-am demascat farsa. Va dati sema cat am cheltuit cu pansamentele si de astea nu? Important e ca a tinut si a meritat toti banii.