| alexalx1234 a întrebat:

Avem fete care nu fumeaza pe aici? happy

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce intrebi vrei sa stii de acum pe care o alegi ca jumatatea vieti tale? esti un mascul inteligent poate sa bea numa sa nu fumeze

| alexalx1234 explică (pentru RAY):

Am intrebat pentru ca nu suport fumatul

| RAY a răspuns (pentru alexalx1234):

Te cred nici eu, si daca fata care o iubesti fumeaza ce faci, in iubire trebuie sa accepti si asta

| alexalx1234 explică (pentru RAY):

Nu iubesc niciuna si nici nu cred ca voi iubi prea curand happy

| RAY a răspuns (pentru alexalx1234):

Ce fain de tine

| CleanHeart a răspuns:

Âhâ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iak mi se face rau doar cand simt fumul de tigara

| alexalx1234 explică (pentru anonim_4396):

Nici eu nu suport tutunul. Nu stiu ce vad unii la el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sexist. Purtator de oo pune intrebare doar pentru fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea fumez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca exista nefumatoare in viata reala ce naiba te-a facut sa te intrebi daca exista si pe un site? straight face Ai intrebat pentru ca nu suporti fumul... iti e teama ca o sa te afumam prin monitor sau ce? Soc si groaza, avem si baieti nefumatori dar de aia nu esti interesat. Tigarile sunt doar fum, scrum si bani arsi - dar din fericire nu ai mei. love struck

| Madesz a răspuns:

Prezent

| Fantastic7 a răspuns:

Cred că-s atâtea sub 18 aici, ar fi trist ca toate să fumeze