| lerusha0003 a întrebat:

De ce in ziua de azi toate fetele fumeaza? cunoasteti multe fete care fumeaza mai ales de la 13 ani?

2 răspunsuri:
| Panteryas a răspuns:

Nu au ce face, lasale sa isi accelereze imbatranirea daca vor sa arata la 25 de ani ca la 50 e treaba lor.
La fete efectul fumatului se vede mai bine in timp ca la baieti.

| AndreiRila21 a răspuns:

Problema este ca nu fetele sunt de vina!happy sti care este problema! anturajul este exact ca un virus se raspandeste! cum se raspandea acum 10 ani la noi (lapte gros, ascunsea, prinsea, etc) asa se raspandesc acum prostiile astea!(droguri, tigari, alcoolul, anturaje gresite, etc)! Si parinti fac parte din aceasta problema, nestiind cum sa-i creascahappy!(Eu am 21 dar am trait intens prin viata si am avut ocazia de a ma maturiza destul de repede) happy