| justanotherprettyface a întrebat:

Aveti idee cum as putea sa imi dau seama daca as fi buna la o universitate din afara? eu am numai 10 aici dar mama zice ca la mine in clasa se iau notele prea usor. eu imi doresc ffff mult sa merg la scoala in strainatate dar as vrea sa fiu eleva fruntasa

2 răspunsuri:
| ROZzMania a răspuns:

In strainatate scoala nu este chiar asa de pusa la punct eu cred ca da vei fi fruntasa

| marius995 a răspuns:

De ce nu? Oricand poti mai mult, daca ai ocazia sa pleci in afara da-i drumul cat poti de repede. Romania e la pamant.