| poiuiyhvb a întrebat:

Azi ma duc la un dentist, sa-si dea cu parerea daca e bine sa nu sa-mi pun aparat dentar.
eu sincer, as vrea sa-mi pun pentru ca o sa am dintii mai drepti.
dar ma tem, daca dentistu asta o sa zica ca nu-mi trebuie "eu am doar dintii de sus mai strambi, sunt vr-o 4"
ce sa fac? crying

Răspuns Câştigător
| Guliutsu a răspuns:

Salut! In primul rind as vrea sa-ti spun ca nu ai de ce sa-ti fie frica, iar in al 2-lea rind, daca tu vrei sa-ti pui aparat dentar doctorul n-o sa zica nimic, o sa-ti puna, doar ca te avertizez ca daca-ti vei pune o sa te doara dinti vreo 2 zile, apoi nici n-o vei simti.Iti spun asta ca si eu am aparat dentar.numai bine!

1 răspuns:
| JaSsmine a răspuns:

Dentistul nu-i prost (sau poate) isi da el seama daca e nevoie de aparat dentar si daca nu e sigur te va trimite la un alt dentist eu asa am patitwinking