| alina44 a întrebat:

Baiatul pe care il iubesc mi-a spus ca nu putem fi impreuna decat daca accept sa ma culc cu el.Eu nu cred ca sunt pregatita pentru asta insa il plac foarte tare...Si el zice ca ma placehappy Nu stiu ce sa cred.

Răspuns Câştigător
| DE3a94 a răspuns:

Sa inteleg ca esti virgina?! Odata ce ti-a zis ca nu puteti fi impreuna decat daca u accepti sa te culci cu el eu nu cred ca tine la tine, daca chiar tinea la tine te astepta pana erai tu pregatitawinking. nu stiu cati ani ai! dar ar fi bine sa ramai virgina pana la 18 ani ca sa ti se dezvolte mai bine corpul, si sa fii pregatita si psihic! Fa-o cand simti u ca esti pregatita! nu cand iti spune un baiat, el se va lauda la prieteni si s-ar putea prietenii prietenului tau sa vrea la randul lor sa se culce cu tine. Ai grija nu stii ce e in mintea unui baiatwinking. Unii doar se folosesc de u si dupa se despart de tine, si vei fi privita si cu alti ochi. Faci cum crezi u ca e mai bine ...nu iti pot spune eu sau altcineva sa o faci sau nuwinking totul depinde de tine. Sper ca ti-am fost de ajutor:*

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu te place papusa, ti-ar trage-o.Si e si prost. Daca avea nitel creier, statea cu tine 3-4 luni, te innebunea putin si gata
Baietii astia nimic nu stiu, bai.Nimic da` nimicno talking

| redrosegirl a răspuns:

Hei. inca nu ti-ai dat seama ca el vrea doar sa se culce cu tine? Dupa ce va reusi asta, te va parasi asa ca nu ceda. Daca te place asa cum spune nu te va presa sa te culci cu el, va avea rabdare pana cand vei fi pregatita! Nu merita iubirea ta, e mai bine sa-l uiti decat sa suferi mai tarziu.Pa,pa.Pupicikiss

| bozioru a răspuns:

Pai nu-l mai baga in seama o vreme si daca te place cu adevarat o sa se roage de tine sa fii cu elwinking

| Sofia07 a răspuns:

Sunt fata.si stiu ca e naspa situatia. Insa nu cred ca te place daca ti-a pus conditia asta. Vrea doar sa profite de tine apoi te dezamageste. Vei suferi mult mai mult.eu zic sa te gandesti bine inainte de a face pasul acesta.

| RoseMari23 a răspuns:

Mie mi se pare ca se foloseste de tinebig grin mai bine stai in banca ta si lasa-l pe el sa faca primul pas si sa iti arate cu adev ca te placebig grin
daca nu face asta, cel mai bine ar fi sa-l uiti, sa umblii cu altul si poate asa isi va da seama ce a avut si ce a pierdutlaughingbig grin

parerea meabig grin

succes:*

| ronaldo07 a răspuns:

Eu zic sa nu te culci cu el. daca te iubeste cu adevarat va intelege ca nu esti pregatita. daca nu intelege inseamna ca nu tine la tine si vrea doar ca sa te foloseasca sa te culci cu el
sper ca ti-am fost de folos:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu te iubeste cu adevarat.scuze ca ti-o spun asa hodoronc-tronc, dar asta e adevarul.adevarata iubire asteapta.ai putea sa il ignori o vreme, si daca se intoarce la tine probabil ca te iubeste, dar daca nu, poate e vreunul din cei care profita.imi pare rau daca nu am avut chiar niste cuvinte potrivite pentru aceasta situatie delicata.

| Lusha_8130 a răspuns:

Daca baiatul respectiv sustine ca te iubeste, atunci asteapta pana o sa fii pregatita... Nu trebuie sa te culci cu un baiat pentru ca nu vrei sa va despartiti, pentru ca o sa mai fie baieti nu este singurul. si daca nu esti pregatita nu o face, pe el o sa-l uiti candva. asa ca nu merita! Dar totusi un baiat care te iubeste iti respecta atat deciziile cat si pe tine. Sper ca te-am fost de ajutor.

| Crissu_5582 a răspuns:

Dupa ce a obtinut ce a vrut te lasa balta.asa ca iti zic sa nu faci prostia sa te culci cu el.