| Alynutza5 a întrebat:

Buna prieteni am si eu o intrebare. Incerc sa gasesc un cadou perfect pentru prietena mea si nu stiu ce sa-i daruiesc.Am cateva reoere pentru voi : are ochi caprui,este bruneta, o fata simpla, putin complicata si putintel inalta

Răspuns Câştigător
| Blueeyes6969 a răspuns:

Fetelor le plac lucrurile dragute si spontane. Ti-as sugera sa gasesti un loc dragut si retras in care sa va plimbati si daca stii ca canti la un instrument sa inveti o piesa si sa i-o canti. daca nu, sa gasesti o piesa si sa i-o dai sa o asculte, sau ai putea sa-i pregatesti un album cu poze de cand va cunoasteti, cu momente haioase, penibile, frumoase... Asta sigur o v-a emotiona si sigur te v-a aprecia pentru asta.

| Alynutza5 explică (pentru Blueeyes6969):

Multumesc pentru raspuns chiar cred ca o sa functioneze mersi mult de tot :* http://assetsro.tpu.ro/design/images/emoticons/1.gif

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

O trusa de machiaj, sau o pufosenie! happy

| OanaBianca7 a răspuns:

Eu in cazul tau i-as cumpara un ursulet mare de plus, o cutie de bomboane si un buchet de trandafiri laughing. Sigur o sa ii placa happy