| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a întrebat:

Biiiig problem! Vineri am sedinta cu parintii la liceu si parintii mei nu stiu de o nota veche de 4 de la fizica. Faza e ca nu mai am nicio nota si nici nu inteleg prea bine materia si acum nici nu stiu cum sa-i spun pentru ca pana vineri nu mai am nicio ora de fizica si nu pot sa inventez ceva gen ' stii, azi ne-a adus niste lucrari vechi de la fizica si am luat... ' Ce ma fac? sad funda.

Răspuns Câştigător
| Florentina_7104 a răspuns:

Cred ca mai bine ar fi sa le spui parintilor adevarul, nu uita ca greseala recunoscuta este pe jumatate iertata.De asemenea le poti spune ca nu intelegi materia si cu siguranta ca veti lua o decizie impreuna(meditatii). Da macar spune-le ca sa nu aibe o surpriza neplacuta la sedinta.

1 răspuns:
| Anna9327 a răspuns:

Nu ii anunta de sedinta. Daaang!chatterbox