| Dumi2 a întrebat:

Bina. Azi la școala un coleg de clasa m-a întrebat dacă am iubit. Când a întrebat aceasta încă 3 băieți de la mine din clasa se uitau lung cu mâinele la buze. Eu la rândul meu am răspuns ca nu am dar cel mai ciudat ca m-a întrebat in fata toatei clasei și chiar in fata profesoarei. De multe ori am impresia ca mă plac acești băieți și se comporta cel mai frumos cu mine decât cu ceilalți. Nici nu știu ce sa cred. Voi ce credeți mă plac?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca te intreaba asa in fata intregii clase mai degraba tind sa cred ca-si bat joc de tine decat ca te plac laughing

| LonelyLoner92 a răspuns:

Daca ii placea de tine cu adevarat te intreba in privat.

| SecretFeelings a răspuns:

Poate da, poate nu, e cu dus si intors, e posibil sa te placa pentru ca cine e atat de curios daca nu simte nimic pentru tine dar pe cealalta parte e posibil sa nu pentru ca cine spune asta in fata clasei
Sincer habar n am, ideea e ca daca tu nu ii place n are rost sa iti mai pui intrebarea asta
Doar mergi mai departe