| Park1Suin a întrebat:

Bine,deci.E o intrebare pentru fete.Voi cum aflati ca treuie sa va vina stiti voi ce inainte de a se intampla?

9 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai pe mine inainte cu 2 zile sa imi vina, incepe sa ma doara foarte tare burta si spatelehappy

| Zoxxx a răspuns:

Pai. pot aparea dureri de burta, sani, o stare de nervozitate uneori, depinde cum se manifesta la fiecare fata in parte big grin

| Zoey112 a răspuns:

Pai este posibil sa te simti rau inainte sau sa te doara burta
depinde de persoana...

| KateMiddleton a răspuns:

Nu ma doare deloc, nu simt nimic

| fearlessss a răspuns:

Vad dimineata laughing Nu aflu, nu ma doare nimic, nu am nimic +ca imi intarzie cu cate 2-3 saptamani.

| S3S3an a răspuns:

Sincer eu in primul an nimica nu am simtit pur si simplu venea dar la alte fete pot sa aiba inainte dureri de burta

| XsupermenX a răspuns:

Ai dureri asa cum spun si celelalte fete, dar de la ultima zi trebuie sa treaca 21 de zile si vine din nou. Sper ca ti-am fost de ajutor.
P.S. Nu sunt supermen am contul de la cineva big grin

| AnonimMx a răspuns:

Pe mine una ma doare burta, am crampe la stomac, ma dor forte tare genunchii si nu prea am chef de viata... depinde la unele fete e diferit. Sper ca te-am ajutat happy

| AnonimMx a răspuns:

Pe mine una ma doare burta, am crampe la stomac, ma doare in spatele genunchilor, nu prea am pofta de mancare si nici chef de viata... depinde la unele fete se manifesta altfel. oricum sper ca te'am ajutat happy