| Euuw a întrebat:

Bruneta sau roscata?batting eyelashes care va place mai mult? ..Eu sunt roscata si m-am facut cu nuantor bruneta si-mi place mult, dar si roscata eram draguta. deci intrebarea este:brunetele sau roscatele, care sunt mai pe placul vostru?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| krazyboy47 a răspuns:

Mie imi plac fetele cu orice culoare a parului(saten, negru, blond, roscat) dar nu(albastru, verde si alte tampenii...) dar pana la urma conteaza cum iti place tie, iar daca ai un iubit si te iubeste ii va placea orice nuanta a parului tau happy... Funda? Pls happy big grin

| Euuw explică (pentru krazyboy47):

Multumesc pentru raspuns... iar funda se castiga nu se cere:p

21 răspunsuri:
| aFurisit a răspuns:

Cheala! si vopsita."suvite" pe margini, e perfect smug, incerci? whistling

| Euuw explică (pentru aFurisit):

Nu mersilaughing

| aFurisit a răspuns (pentru Euuw):

Pacat. simteam cum ma indragosteam incet. da` sigur whistling

| Euuw explică (pentru aFurisit):

Esti duslaughing)

| aFurisit a răspuns (pentru Euuw):

raised eyebrows, d-soara waiting, nu sunt dus sunt robinet whistling
laughing, glumescc, da`. totusi, de ce zici ca sunt dus? waiting. am zis ceva nepotrivit? raised eyebrows Hmmm. pentru chestia asta imi ramai datoare waiting whistling

| Euuw explică (pentru aFurisit):

Pentru chestiile care-ti ies pe gura.laughing
am scapat de datorie :p

| aFurisit a răspuns (pentru Euuw):

N-ai scapat, imi esti datoare! app, ce chestii? waiting. raised eyebrows

| Euuw explică (pentru aFurisit):

Astea:p "Cheala! si vopsita."suvite" pe margini, e perfect, incerci?"
esti si uituc pe deasupralaughing

| aFurisit a răspuns (pentru Euuw):

Ehh. ziceam si eu. whistling. deci. cum pot sa te vad? sa-mi spun parerea. iti sta bine sau nu big grin whistling, pana atunci. tot datoare imi esti tongue app, intra pe chat "discutii live" tongue

| Euuw explică (pentru aFurisit):

Lasa. ma uit in oglinga si-mi dau cu parerea singura:p

| aFurisit a răspuns (pentru Euuw):

laughingatunci de ce ai mai pus intrebarea? happy

| Euuw explică (pentru aFurisit):

De kiki ..ca sa te miri tu :p
daca tot n-am primit un raspuns clar aici trebuie sa ma hotarasc singura pana la urma.:p

| aFurisit a răspuns (pentru Euuw):

Ooo vai. iti dai seama. ce problema enorma. sa nu stii cum sa te vopsesti. adevaru` ca e o tragedie suspansu` asta sad.

laughing pariez ca tu esti o fata mica si rasfatata.

( asta asa. sa nu folosesc alte cuvinte... big grin )

| Euuw explică (pentru aFurisit):

Abtine-te straight face
devii penibil...
nu ti-a cerut nimeni parerea asa ca ciocu' mic si joc de gleznewinking

| aFurisit a răspuns (pentru Euuw):

Du-te-n ***nu tu ai pus intrebarea? de unde *** sa stiu eu daca te ajuta fata sa "porti" roscat, brunet..etc? Eu ceream detalii... mai bine i-ati tu jucariile si fugi in! angry

Gradiiii! whistling

| Euuw explică (pentru aFurisit):

Ce vorbe de santierist ai in tine oh go on
hai gata ca nu mi-am facut cont aici ca sa ma cert cu toti apucatii...winking
bye:*

| aFurisit a răspuns (pentru Euuw):

Nu stiu care a inceput. si in primul` rand tu ai cerut pareri. daca nu le vroiai, atunci de ce ai mai pus intrebarea?

nu sunt genu` care sa vorbeasca ca pe santier ..cum spui tu. da` nu suport sa fiu jignit, am fost cat se poate de. educat, pana sa incepi tu cu ironiile! phbbbbt am o limitawhistling, stiu ca am trecut peste. I don't want to see

| Euuw explică (pentru aFurisit):

Eu am cerut pareri realiste nu aberatii.
si nu cred ca am inceput eu sa te jignesc, toate astea nu se intamplau daca nu incepeai cu prostiile tale care nu-si aveau rostul.

| NeimaginabilA a răspuns:

Parul natural, cea mai buna alegere, papuso, nu-mi place papusile

| Euuw explică:

Oglinda*
emotiilaughing