| oanaisfab a întrebat:

Bun, deci acum o sa trec in clasa a 9-a si as vrea sa citesc intamplari amuzante sau orice fel de intamplari din viata voastra de liceeni laughing)

4 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Eu si cea mai buna prietena(colega de clasa) nu am avut chef sa stam la 4 ore de istorie(intr-o zi, consecutiv) si ne-am plimbat prin curtea scolii planuind cum sa o stergem de la scoala. Am trecut pe langa geamul unei clase unde avea dirigintele ora, si era in clasa respectiva cand noi planuiam ca ne e rau de la mancare de la Profi. Mergem noi la prima ora de istorie si ne plangem profesoarei ca ne e rau, suntem slabite etc. Profesoara ne cheama dirigintele pentru a-i spune starea noastra. Dirigintele auzea tot planul, si a venit zambind discret, spunand sa mergem la asistenta, sa ne dea injectie sa ne revenim. Am mers la asistenta, ne-a dat ceva pastila, le puneam sub limba sa vada ca il bem, si cand nu vedea l-am bagat repede intr-un servetel. Ii spuneam ca ne e rau in continuare, si sa mergem acasa. Asistenta a vrut sa ne sune parintii dar noi am spus ca parintii nu pot vorbi la telefon la locul de munca. Asa am scapat (cu complicatii), de 4 ore de istorie laughing big grin

| Viitorulapropiat a răspuns (pentru JustmeV):

Bine de stiut, bun diriginte mai aveti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La simularea la mate am uitat să întorc foaia

| VasilicaPuscas a răspuns:

Eu de multe ori am copulat la scoala