| Daniel_Teodor_1998 a întrebat:

Bun, o sa fiu directlaughing I-am spus ca îmi place de ea și mi-a zis ca știe dar nu mi-a spus dacă sentimentul e reciproc! Sa ii las timp, poate e timidă sau nu ma place și nu a vrut sa îmi spună?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand ii sui unei fete ca-i placi, imediat dupa aceea o intrebi si pe ea daca te place.
De ce sa-i lasi timp sa se gandeasca, crezi ca are nevoie sa-si schimbe sentimentele, precum hainele?

| Andreeush a răspuns:

Poate e timida dar poti sa o intrebi, invit-o la un ceai, cafea.

| NuStiiCumMaCheama a răspuns (pentru Andreeush):

Vezi ca te baga in friendzone frate rolling on the floor
Daca n-ai intrebat atunci... Incearca sa deduci daca te place sau nu.

| ibaal a răspuns:

O poti intreba,dar,nu ca si cum i-ai taia capulrolling on the floor
ia-o usor.
Gen: "ti-am spus ca te plac, sunt dispus sa te astept daca vrei s-o luam usor, dar, mi-ar placea sa stiu daca si tu simti ceva"
laughing nah, zic si eulaughing
asa afli ce si cum si nici n-o ia la fuga crezand ca ai vrea s-o bagi numai in pat si nu mai ai rabdare big grin laughing