| raducu11 a întrebat:

Bun,salut! De un timp sunt cuplat cu cea mai buna prietena a mea.Nu stiu ce dar s-a suparat pe mine si a inceput sa umble cu altu. Apoi s-a certat cu ala pentru mine.A venit inapoi la mine,sa o primesc? Nu prea mai vreau sincer, dar imi e teama sa nu faca vreo prostie!

2 răspunsuri:
| SyMy24 a răspuns:

Adica ce prostie ar putea face? Stai calm ca nu o sa faca nimic de genul, pentru ca daca ar fi suferit atat de mult dupa tine, nu ar mai fi trecut asa de usor de la tine la celalalt si invershappy.

Cat despre intrebare, eu zic sa-ti urmezi instinctul.

Pa pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara suparare, noi nu stim ce are fata in caplaughing Tu stii mai bine, o cunosti, si...ascultati inima. Daca o vrei, primeste-o, daca nu, refuz-o frumos.tongue