| Madelinee a întrebat:

A inceput sa imi creasca burta sad. Nu stiu cum sa o dau jos. Am 13 ani. Nu mananc asa de mult, dimineata nu prea mananc, la amiaza mananc si seara ce mai apuc. Cum sa fac sa slabesc? Am 57 de kg. ( nu sunt grasa, de mica sunt mai grea).
Fara sala de forta.
Fundita.

Răspuns Câştigător
| 夢想家兩次 a răspuns:

Scuzati-ma ca raspund pentru o alta persoana dar altfel nu apare
Incearca sa nu mananci dupa ora 5 si sa faci multe abdomene.Si sa bei multa apa.

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Incearca sa mananci dimineata. "seara ce mai apuc" sper ca nu inseamna "tot ce gasesc prin frigider" ca nu e ok.
Nu mi-as face griji prea mult daca as fi in locul tau, ti se va mai schimba metabolismul pana la 18 ani

| kzd a răspuns:

Nu cred ca este o problema, cred ca ti se pare. Mananca iaurt dupa masa ca am auzit ca face bine.

| 夢想家兩次 a răspuns (pentru kzd):

Scuzati-ma ca raspund pentru o alta persoana dar altfel nu apare
Incearca sa nu mananci dupa ora 5 si sa faci multe abdomene.Si sa bei multa apa.

| kagome17 a răspuns:

Daca bei in jur de 2-3 litri de apa pe zi mai slabesti...si eu am tinit o dieta si nutritionistul mi-a spus sa beau multa apa si sa stii ca functioneaza...