| daniela_9291 a întrebat:

Bunaa.este vorba despre un baiat,l-am vazut prin cartier,i-am trimis cerere de prietenie pe facebook,mi-a dat like,dar nu stiu daca si el ma cunoaste.Mie imi cam place de el, ce sa fac sa ma bag cu el in seama sau sa las lucrurile asa? ce sa ii zic?

Răspuns Câştigător
| Alice23 a răspuns:

Urmareste cand e si el online pe facebook, baga-l in seama si aflai mai mule lucruri unul despre celalt, vezi daca e genu` tau si incearca sa vorbesti cat mai deschis cu el, dupa care poti sa ii spui ca iti place de el si poate va merge ceva! ...succes!

2 răspunsuri:
| Biltan_Diana_1993 a răspuns:

Buna scumpoo, eu cred ca ar trebui neaparat sa vorbesti cu el, sa il bagi in seama, afla lucruri despre el, interesele lui, lucrurile care ii plac. Incerca sa il impresionezi cu chestii care lui ii plac, nu incerca sa fii timida, sau sa nu il bagii in seama, funda te rog. P.S: Ai grija ce ii spui sa nu para ca esti obsedata, spune-i si tu"Heyy cf, am observat ca esti nou si ca nu am facut cunostinta, vrei sa ne cunoastem mai bine. spune-i lucruri dragute despre el, caracterizealzal intr-un mod pozitiv. ma bucur ca te-am ajutat:X

| ToxiicBlonda a răspuns:

Daca te place si el te va baga in seama. dar eu zic macar un " Buna. cf? " sa ii spui sa vada ca te intereseaza de el. dupa vei vedea cum vor evolua lucrurile :*. sper ca ti'am fost de ajutor big hug. Funda? big grin :*