| Lercyk a întrebat:

Buna a o intrebare, vreau sa-mi fac un tatuaj la incheietura minei dar ma tem, spuneti-mi va rog doare tare?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Depinde de fiecare... Unii suporta durerea mai bine, altii nu...Eu cand mi-am facut un tatuaj pe antebrat am simtit doar ciupituri, nicidecum o durere mare.Atata timp cat nu'ti faci tatuajul in zona coastelor, in zona gatului sau la subrat nu trebuie sa-ti faci probleme legate de durere big grin

| maryan940502 a răspuns:

Este ca si cum ai face mai multe injecti

| Cristian969 a răspuns:

happy Doare doare.Am şi eu unu pe spate,din experienta proprie-doare tare!happy, da nu te speria, daca trebuie inseamna ca trebuie!