| Ariana54 a întrebat:

Buna!
Acum au inceput sa imi creasca sanii.Sunt mici, dar se vad ca mi-au crescut umpic.Cand merg la ora de sport, in vestiare trebuie sa ma dezbrac sa imi iau alt tricou si atunci mi se vad sanii.Sa imi iau o bustiera? Imi este rusine sa mi se tot vada sani.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa si ce daca se vad? toate femeile au asa ceva, e ca si cum ti ar fi rusine ca ai maini sau nas

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Dar normal ca trebuie sa-ti iei bustiera, doar nu vrei sa ti se vada sfarcurile prin tricou.

| AlexCiobi a răspuns:

De ce iti este rusine?
Pana la urma asta esti tu

| Mădă2016 a răspuns:

Buna! In primul rand ce varsta ai? happy In al doilea rand de ce sa iti fie rusine? Bucurate ca au inceput sa iti creasca salte fete la varsta de 14 ani nici nu au asa ceva laughing la fel ca mine laughing dar ai mei na au mai crescut nitel laughing deja am 15 ani laughing Daca tu te simti mai confortabil sa nu ti se vada sanii poti sa iti iei o bustiere!