| AnemonaP a întrebat:

Acum cateva saptamani, am fost la piscina.Mi-am tinut telefonul intr-o geanta.Cand m-am intors si l-am scos, era foarte fierbinte.Cand am incercat sa sun, s-a inchis.Credeam ca i s-a terminat bateria,si nici nu se mai deschidea.M-am dus acasa,il pun la incarcat, nici atunci nu se deschidea.L-am lasat cateva zile, nu mai merge.Arata bateria pana aproape de sfarsit si dupa se inchide. Oare ce are? Si ce as putea sa fac in afara de al duce undeva? Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

1 răspuns:
| VladGH a răspuns:

Pai, nu se stie care poate fi problema. Ar putea fi bateria complet distrusa, sau cel mai probabil a facut telefonul un scurt circuit inn enterior de asta sa infierbintata In cazul asta numai un specialist ti-l poate repara.