| KorK a întrebat:

Acum cateva zile m-am ras acolo "jos". si mi-au apraut niste bubite rosii care ustura...si dor daca ma scarpin, Cred ca amm iritat nu imi puteti zice va rog in cat timp trec?

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

LoL ce panarama
Nici nu pot sa pronuntzlaughing))
Mai bine stau asa decat sa ma duc sa ma fac de cacao in fata aleia
Ma bufneste rasu cand pronuntz (asa cum pot)
Sper sa nu ma irit vreo datalaughing

| GuessWho a răspuns:

Off.ai pielea sensibila si te iriti repede.nu stiu in cat timp vor trece dar poti incerca un anume unguent FLUOCINOLON. da. te in fiecare seara, in cateva zile vor disparea:d

| Loka a răspuns:

Cumparati de la farmacie fluocinolon N. Funda:->

| Loka a răspuns:

Cumparati de la farmacie fluocinolon N. Funda:->

| MrCernea a răspuns:

2 3 zile data viitoare dati cu crema after laughing omg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genial! te felicitam ca te razi pentru ca barbatilor nu le plac femeile paroase (asta presupunand ca esti fata)