| Adita777 a întrebat:

Salut, am 17 ani si de cateva zile mi-a iesit un cos gigantic pe frunte, l am stors, a facut coaja, apoi am rupt coaja, l am stors iar si a iesit ceva apos, intrebarea mea este, trebuie stors continutul apos? rog seriozitate!

1 răspuns:
| anamariarot a răspuns:

Da, pana iese putin sange, ca altfel se formeaza la loc. Pe viitor lasa-le sa se vindece de la sine, nu le mai zgandari. Mainile sunt pline de bacterii si nu faci decat sa inmultesti si bacteriile de la nivelul tenului=>cosuri mai mari, plus ca ai toate sansele sa ramai cu semne.