| Andreea_Ioana_1999_lLuI a întrebat:

Acum ceva timp am fost cu un băiat timp de 2 luni jumătate. Mi-a dat de înțeles că vrea să ne despărțim și am închis ochii. Nu am vorbit niciodată cu el despre despărțire și acum suntem prieteni. Suntem într-un grup de prieteni și ieșim des împreună, dar mereu când o facem sfârșim prin a ne săruta, chiar dacă nu mai suntem împreună. Nu am încetat niciodată să îl iubesc, iar când ieșim împreună mereu ni se spune mereu să ne împăcăm că suntem frumoși împreună, mai ales fratele lui îi spune fostului meu. Sincer, aș vrea să mă împac cu el, dar nu știu de el. Voi ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cand un barbat iti spune ca nu-i interesat de tine, te sfatuiesc sa accepti realitatea si sa-ti vezi de drum.
Chiar daca il iubesti, nu te injosii sa fii presul lui, pentru ca el nu are sentimente pentru tine si nici nu-i pasa de tine.
Probabil ca de insisti, ti-a va trage de cateva ori, pana se satura, dar tot te va arunca ca pe o capra folosita.
Nu inteleg totusi, daca omul ti-a spus clar ca nu te mai vrea, ce tot te tii dupa el, de ce tot insisti?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce nu i spui asta lui?

| leapșa a răspuns:

rolling eyes iti da sperante multe si-i place sa te tina pe tusa.