| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy acusi, peste 3 saptamani este ziua de nastere a iubitului meu, dar acum suntem certati. as vrea sa ii iau ceva totusi, si nu stiu ce laughing ma puteti ajuta? P.S. am doar 15 ani

1 răspuns:
| baddgirl a răspuns:

Hey
Daca spui ca sunteti certati, ia-i ceva care sa-i arate ca-l iubesti.Da o fuga pana la un stand din ala de personalizat lucruri, sunt acolo o multime de chestii care pot fi facute cadou, si faptul ca-ti pui tu amprenta pe acel cadou, cred ca-l v-a aprecia mai mult happy