| perceive a întrebat:

ae sunt cls. a 7-a si vreau sa devin reprezentant metropolitan, cu o colega! suntem sigura ca ne putem descurca! si deoarele nu merg mesajele, vreau sa ii spun utilizatorului. Mr. Mike ca m-am hotarat si vreau sa devin reprezentant! credeti ca e bine?

3 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Ok.Intra pe idul meu si vorbim acolo... daca ai nevoie de informatii. Ti-am lasat id-ul la mesaje.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca orice numai nu pierde prea mult tim, trebuie sa-ti faci o imagine de la inceput sau la maxim o saptamana dupa inceperea activitatii, majoritatea sunt fac-uri.

| lily_2111 a răspuns:

Da e bine nu-i nici o problema