| indragostituspun a întrebat:

Imi place o fata forte mult o iubesc de ceva timp 1-2 luni nu sunt impreuna cu ea dar situ ca mea spus ca ma place nu am curaj si nici tupeu sa i pun acea intrebare. Iar acum am aflat ca in urma cu 2 zile ca era sa o sarute altul si vreau so uit daar in acelasi timp vreau so o am langa mine si sa fiu cu ea.La sc la antrenamte sa uita la mine si de un timp nu o mai bag in seama cand se uita la mine ma inttorc bag capu in pamnt si nu o bag deloc in seama pe mess nu mai vb cu ea nici la telefon si nu stiu ce sa fac ajutati dati un sfat sa-mi fac curaj si sa fiu cu ea sau so uit definitiv...
`

Răspuns Câştigător
| xKaяikatuяix a răspuns:

Buna happy.

Eu zic sa incepi so bagi in seama mai mult daca vrei sa fi cu ea.
Daca vrei sa-i pui intrebarea trebuie sa-ti faci mult curajj, pentru ca ai doar o sansa la chestile astea si nu o ratawinking.
Parerea mea este ca intr-o pauza, cand nu faci sport sau cand mergi spre casa, sa stai de vorba cu ea, vorbiti despre diferite chesti de zi cu zi si cu incetuu`incepe sa o intrebi daca o mai avut prieten, sau daca so sarutat cu ala, etc.
Dupa ce v-ati acomodar cu intrebarile astea intreab-o daca inca ii mai place de tine sau daca ii place de tine happy si apoi ii pui marea intrebare mai diferit nu simplu cum ar fi "vrei sa fi cu mine " straight face, mai pasional, romantic, etc.
Miltt success thumbs up. daca ai intrebari comenteaza raspunsuuwinking!

| indragostituspun explică (pentru xKaяikatuяix):

Sti eu as vrea sa stau cu ea dar la cate mi-a facut imi da ceva de gandit...straight face

5 răspunsuri:
| indragostituspun explică:

Sincer eu o plac mult si as trece peste tot dar am un program de is frant si daca dorm cate 2 antrenamnte in fiecare zi scaola nu am timp nici sa respir si pe langa ca nu am tupeu de a o intreba nu cred sa pot sa fiu cu ea nu cred ca iar convine sa iesi asa rar ca nua am timp.

| indragostituspun explică:

Va rog mult dati-mi mai multe sfaturi...

| 01Bebe a răspuns:

Buna
1.Daca ea se tot uita la tine nu o trata cu indiferenta! ca indiferenta doare. o vei pierde si iti v-a parea rau!
3. daca acel baiat voia s-o sarute asta nu inseamna c si ea vroia;
4.nu o mai evita daca o placi
SARI PE EA!laughing
sper ca te-am ajutat.
Bafta!

| Coloryssy a răspuns:

Nu faci bine ca o ignori pentru ca daca era sa o sarute atu tie nu tia gresit cu nimic pentru ca nu era impreuna cu tine si nu ai dc sa te superi mai bine ai sta de vorba cu ea si iai zice ce simti si ce te deranjeazawinking