| mimi_1975 a întrebat:

ajutati-ma va rog sa iau vreo decizie:de ceva mai mult timp un baiat ma place, cel putin asa cred eu si am iesit citeva ori impreuna-dar asa:daca ne intilneam intimplator undeva -petreceam seara in 2 dar o initiativa de a ma invita singur undeva nu a fost.stiu doar ca mult tindea sa faca cunostinta cu mine.acum 2 zile ne-am vazut si iar am stat cu el-ma condus acasa.nu-i dadeam mare atentie pentru cai un lovelasa de sal ea dracu )). si are o prietena. dar eri a trecut cu masina(poate nu m-a vazut -dar nu cred) si nici nu ma salutat.nu-i dadeam atentie, dar se pare cai duk dorul ce sa faac? e mai mare ca mine cu mult...

2 răspunsuri:
| Ady_9137 a răspuns:

Du-te in fata lui, si intreaba-l:
Bai baietzas, mi se pare ca ma placi, e asa sau nu?
D'uh
laughing

| mimi_1975 explică:

Eh dea fi asa... el o sa zica -da sigur))). da mie imi trebu sinceritate-asa ba fuge dupa mine ba de mine)))