| AncutzaLaura a întrebat:

Ajutor. as vrea un raspuns urgent. de 2 saptamani am simtit ceva in burta...dar nu cred ca poate fi un copil fiindca are ciclul regulat in fiecare luna.am observat ca ma dor putin sanii si ciclu ma tine maxim 3 zile si inainte ma tinea 5/6 zile este disperata sa nu cumva sa am fibrom si daca am fibrom se poate sa miste ca copilul in burta? Va rog frumos sa ma iertati dar sunt foarte stresata pentru ca aseara mi-a venit ciclu si aveam marii dureri de spate. crying PLZZZZZ RASPUNDETI'MI RAPID SUNT DISPERATA crying( Va rog frumos un raspuns cat de urgent pentru ca aceasta chestie ma face sa innebunesc de frica crying mooorrrr! dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| prizeFTW a răspuns:

Du-te la medicul ginecolog el te poate ajuta! Este o urgenţă! Nu mai aştepta du-te la ginecolog sau la urgenţă dacă nu mai poţi rezista durerii! Du-te! Ai grijă de tine sper să te faci bine îţi doresc tot binele din lume >big grin

1 răspuns:
| IsabelaIssa a răspuns:

Cel mai bun raspuns e cel al medicului ginecolog. Nu mai astepta raspunsuri aici, si du-te inainte sa se agraveze.