| anonim_4396 a întrebat:

Buna all!
Am o problema...o fosta prietena de-a mea este rea cu mine ma face invidioasa, urata etc.imi fura amicul la jocuri cu ea, si e mai mica decat mine!
Cum sa o fac invidioasa si geloasa...nu o mai suport
I-am scos de pe internet referate,imagini, i-am dat hainele mele mai mici si acum ma ignora, are ciuda pe mine!
F.U.N.D.A!

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Eu spun sa o tratezi cu indiferenta si eu am o astfel de,, prietena" si o ignor, daca imi spune ceva ce ar trebui sa ma enerveze ii raspund simplu,, da si?" si o vad cum pleaca nervoasa:-)).eu te sfatuiesc sa nu o jignesti sau sa faci ceva care ar putea sa o supere pentru ca asta o poate ajuta sa le strice parerea celorlalti despre tine. bafta!

1 răspuns:
| Ciuuf a răspuns:

Si cu ce ma ajuta asta?