| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,cum ii pot convinge pe parinti sa ma lase si pe mine sa plec? eu vreau sa plec cu vecinu si ei nu ma lasa, nu ma lasa nicaieri afara din cta, eu vreau sa merg la istyle Bucuresti in afi ca e super magazinu

6 răspunsuri:
| Tripleevil a răspuns:

Pai mai asteapta pana faci 18 ani dupa mai incearca sa ii convingi...

Răspuns utilizator avertizat
| daydreamer a răspuns (pentru Tripleevil):

Da, foarte folositor raspunsul tau...asteapta, adrianboss cativa ani in fata pc-ului si te lasa. Am aceeasi poblema ca si tine. La mine e nasoala ca sunt fata si...e groasa, oricum. Un sfat n-am nicio idee sa-ti dau pentru ca nici eu nu i-am convins pe ai mei. Succes, oricum. Daca reusesti sa-mi dai si mie un pont.

Răspuns utilizator avertizat
| Tripleevil a răspuns:

Atunci lasa istyle Bucuresti si pune mana si invata!

Răspuns utilizator avertizat