| Little Kid a întrebat:

Buna all! nu am mai intrat pe TPU deoarece nu mi-a mers calculatorul.am si eu o problema.Imi place de un baiat, verisorul unui tip popular, care se da la toate fetele chatterbox. cel de care vorbeam si in intrebarile celelalte.Insa el este intr-o gasca din care face parte si verisorul meu unde se face."mare panarama" sa zic asa.adica se face mult misto. daca ar fi sa ma placa mi-ar fi rusine sa stau si cu ei.mai sunt si fete putin mai mari, populare etc.Am facut o vizita la scoala lui, la niste prietene, si am observat ca se uita la mine.Insa a 2 oara cand am mai fost nu stiu sigur daca se uitasad. Problema este ca[,] daca ar fi sa ma placa nu stiu cum as putea sa stau si cu prietenii lui...Pe hi5 are o gramada de comenturi de la fete.chatterbox Ce ma sfatuiti sa fac? aveti o situatie asdemanatoare?

Ast rasp:X

3 răspunsuri:
| Eu4EverX a răspuns:

Da am avut un prieten care era la fel de popular si umbla prin gasti din astea mai stranii sa zic asa...am intrat si eu in acea gasca si sincer m-am simtit destul de bine, dar problema era ca el fiind mai mare cu 5 ani ca si mie cunostea fete mai mari, iar eu eram foarte geloasa, desi nu mi-a dat nici o data un motiv sa cred ca ma inseala dar totusi din cauza ca eram prea geloasa, eu am decis sa nu mai suferim si sa ne despartim.

Sfatul meu este sa incerci sa vezi totusi cum te intelegi si cu prietenii lui, daca nu va merge o lasi balta.

Mult succes si curaj!:*

| unione a răspuns:

Hello M'c people, do you speak Romanian?

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

N-ar trebui sai judeci doar pentru ca fac mai multa panarama eu numai de astia cunosc si ma simt bine cu ei plus ca te simtti in siguranta cu ei ai sa vezi u ce bine ewinking succes