| MOI112 a întrebat:

HEY! Imi place de un baiat dar faza e ca el sta numai cu fete mari, se uita doar dupa fete "bune"'si e foarte popular, ma inteleg bine cu el dar parca atunci cand e cu persoane mai populare e alta persoana.CE SA FAC? fundita

4 răspunsuri:
| Giulia97Anna a răspuns:

Nu merita, iti zic eu. Daca chiar vei fi intr-o relatie cu acest baiat nu va fi bine. Tipul asta se uita cum ai spus si tu dupa "bunaciuni", este exact cam obsedatii din ziua de azi.De ce nu-ti cauti un baiat cuminte si la locul lui?

| neutrino a răspuns:

Trebuie sa te faci si tu populara, dar urgent!

| TraficantDeBufniteOchioase a răspuns (pentru neutrino):

Tu, ai cele mai de cacao raspunsuri. -.-"

| neutrino a răspuns (pentru TraficantDeBufniteOchioase):

Nu poti primi raspunsuri de ciocolata atunci cand pui intrebari urat mirositoare.